Czyste plaże – tylko w Rowach

Jedną z najpiękniejszych miejscowości nad Bałtykiem są Rowy. Wbrew pozorom, jakie mogą nam przyjść do głowy po usłyszeniu nazwy letniska, wioska jest niezwykle malownicza i atrakcyjna. Turyści witają tu przede wszystkim za sprawą szerokich oraz piaszczystych plaż, które ciągną się kilometrami. Warto dodać, że nie są one zatłoczone oraz brudne. W niektórych jej fragmentach można powiedzieć, że jest nawet dziko.

Jednak prawdziwą dzikość i dziewiczą naturę można podziwiać w sąsiednim Słowińskim Parku Narodowym. To niezwykła kraina, w której piaszczyste równiny przeplatają się z licznymi jeziorami, stawami, a także obszarami leśnymi. To niezwykle ciche miejsce, w którym jednak regularnie przesuwają się ruchome wydmy, które czynią park miejscem magicznym oraz bajkowym.

Oferta noclegowa stwarza dogodne warunki pobytu dla przyjezdnych gości, których liczba ciągle wzrasta, podobnie jak i ilość obiektów noclegowych. Turyści mogą zarezerwować domki letniskowe, w których można poczuć prawdziwą wakacyjną swobodę. Nie brakuje tu również gospodarstw agroturystycznych, czy pensjonatów. Warto zdecydować się na nocleg w zacisznym miejscu, aby móc odpocząć od szumu cywilizacyjnego [Rowy noclegi].

Rowy to doskonałe miejsce, w którym dzieci mogą szaleć i bawić się, a rodzice odpoczywać, jak i również aktywnie spędzać czas z bliskim na świeżym powietrzu, nasyconym jodem oraz pozytywną energią.

One thought on “Czyste plaże – tylko w Rowach

  1. Plaże w Rowach zasługują na największe uznanie, piaszczyste, szerokie – nic, tylko się wylegiwać i spacerować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *